Stachura w ciekawym zestawieniu muzycznym w Radiu Bunt

     Radia Bunt w audycji Urząd Stanu Dźwiękowego z dnia 16 stycznia 2018 roku  zaprezentowało  Edwarda Stachurę w bardzo ciekawym i zróżnicowanym zestawieniu muzycznym.

    Audycję prowadzą redaktorzy Wczucior i Starless. Zaraz po tej audycji mogliśmy usłyszeć wywiad i pierwszą część koncertu Marka Gałązki.

    Czytelnicy Stachuriady może nie przepadają aż tak mocno za mocniejszymi brzmieniami, jednak mnie ta audycja przekonuje. Jest dowodem na to, że największe piękno tkwi w różnorodności i możności odkrywania tych różnic i kontrastów słowno-brzmieniowych. Zapraszam do słuchania audycji na naszym kanale pod tym adresem https://www.youtube.com/watch?v=MLZ3mOgI4hw&feature=youtu.be

    Dziękuję Radiu Bunt i redaktorom audycji za pozwolenie do zamieszczenia ich audycji na koncie Stachuriady. Audycji można słuchać w każdy wtorek o godzinie 20:00 pod tym adresem http://www.radiobunt.com/

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.