Sławomir Zygmunt od sześciu tygodni na pierwszym miejscu

     Sławomir Zygmunt z piosenką Edwarda Stachury „Biała lokomotywa” trwa już szósty tydzień na liście Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki na pierwszym miejscu.

     Jak potoczą się losy tego utworu 30 czerwca w jubileuszowym 300 już notowaniu, zależy tylko i wyłącznie od Was i słuchaczy radia.

     Ostatnie 299 notowanie, można zobaczyć tutaj http://ppr1.polskieradio.pl/notowania.aspx?rok=2018&numer=299  

    Posłuchać go można pod tym linkiem https://www.polskieradio.pl/7/4755/Artykul/2158448,Przeboje-przyjaciol-radiowej-Jedynki-23-czerwca-godz-1707   

   O tym jak piosenka Sławomira Zygmunta docierała do pierwszego miejsca i kogo pokonała po drodze pisaliśmy tutaj http://stachuriada.pl/index.php/item/280-biala-lokomotywa-dojechala-do-pierwszego-miejsca

    Przypominamy też o teledysku, który powstał do „Białej lokomotywy” z naszym skromnym udziałem i można go obejrzeć i posłuchać tutaj .

     Jeśli ktoś ma ochotę kupić płytę Sławomira Zygmunta z piosenkami Edwarda Stachury „Dokąd idziesz? Do słońca”, wystarczy napisać do niego na ten adres slawomir.zygmunt@gmail.com Cena płyty wraz z kosztami wysyłki wynosi 37 zł. 

    Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za głosowanie i liczymy że piosenka utrzyma się przez jakiś czas na pierwszej pozycji. Można głosować do piątku do północy. Wystarczy zarejestrować się pod tym adresem http://ppr1.polskieradio.pl/glosowanie.aspx, zalogować i zjeżdżając w dół znaleźć na liście „Sławomir Zygmunt Biała lokomotywa”. Szybsze jednak jest wciśnięcie kombinacji klawiszy (Ctrl + F) i wpisanie imienia i nazwisko artysty, a na koniec ENTER. Można oddać tylko jeden głos. W imieniu artysty dziękujemy za każdy oddany głos.

Krzysztof Wiśniewski 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.