„Biała lokomotywa” spada na drugie miejsce

     Po sześciu tygodniach triumfu Sławomira Zygmunta na szczycie Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki „Biała lokomotywa” spada na drugie miejsce.

      Czy wskoczy jeszcze na pierwszą pozycję? Usłyszymy 7 lipca w 301 notowaniu.

 Ostatnie 300 notowanie, można zobaczyć tutaj http://ppr1.polskieradio.pl/notowania.aspx?rok=2018&numer=300

    Posłuchać go można pod tym linkiem https://www.polskieradio.pl/7/4755/Artykul/2162512,Przeboje-przyjaciol-radiowej-Jedynki-30-czerwca-godz-1708

   O tym jak piosenka Sławomira Zygmunta docierała do pierwszego miejsca i kogo pokonała po drodze pisaliśmy tutaj http://stachuriada.pl/index.php/item/280-biala-lokomotywa-dojechala-do-pierwszego-miejsca

    Przypominamy też o teledysku, który powstał do „Białej lokomotywy” z naszym skromnym udziałem i można go obejrzeć i posłuchać tutaj .

     Jeśli ktoś ma ochotę kupić płytę Sławomira Zygmunta z piosenkami Edwarda Stachury „Dokąd idziesz? Do słońca”, wystarczy napisać do niego na ten adres slawomir.zygmunt@gmail.com Cena płyty wraz z kosztami wysyłki wynosi 37 zł. 

    Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za głosowanie i liczymy że piosenka jeszcze trafi na pierwszą pozycję. Można głosować do piątku do północy. Wystarczy zarejestrować się pod tym adresem http://ppr1.polskieradio.pl/glosowanie.aspx, zalogować i zjeżdżając w dół znaleźć na liście „Sławomir Zygmunt Biała lokomotywa”. Szybsze jednak jest wciśnięcie kombinacji klawiszy (Ctrl + F) i wpisanie imienia i nazwisko artysty, a na koniec ENTER. Można oddać tylko jeden głos. W imieniu artysty dziękujemy za każdy oddany głos.

Krzysztof Wiśniewski 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.