Spontaniczna sesja zdjęciowa Anny Chodakowskiej

    20 lipca 2018 roku Anna Chodakowska świętowała swój jubileusz. Nie napiszę ile lat liczy sobie aktorka, która zalicza się do osób najdłużej propagujących twórczość Edwarda Stachury.

    Życzenia jubileuszowe do artystki wysłał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

     Spontanicznie też zgodziła się na kilka zdjęć, które zamieszczam niżej

     Ania, specjalnie też dla naszych Czytelników, zgodziła się nagrać w formie wideo spontaniczne czytanie fragmentu poematu Edwarda Stachury „Przystępuję do ciebie”. Jak to jej wyszło możecie zobaczyć klikając w ten link https://www.youtube.com/watch?v=F0ArwGWXPkg&index=2&t=7s&list=PLObTVtXNRDHc2pzLUwCcZGUha7YpYlfDd 

     W drodze powrotnej zrobiłem sobie zdjęcie pamiątkowe z Anią.

     Dzisiaj kiedy wstawiam ten artykuł Ania świętuje imieniny. Tak więc życzę Ci Aniu aby ziściły sie Twoje marzenia zawodowe i osobiste. 100 lat.

Krzysztof Wiśniewski 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.