Przedstawiamy Stachuriadowe jesienne plany

     Jesień już nadeszła. To dla naszej redakcji czas podsumowań i odpoczynku po letnich wędrówkach. Oto co Was czeka na jesiennych stronach portalu Stachuriada.pl.

     Nasze działania skupiały się jak zwykle wokół imprez związanych z Edwardem Stachurą. Pojawią się więc podsumowania Stachuriady w Grochowicach, Polany i Białej Lokomotywy. Systematycznie będziemy też udostępniać materiały filmowe, jak np. Wywiad z zespołem Leniwiec i Spotkanie z Danutą Pawłowską.

     Ostatnio zdominowały stronę informacje dotyczące muzyki. Teraz jednak oprócz nich pojawią się treści do poczytania na jesienne wieczory. Na poniższym zdjęciu można zobaczyć jak intensywnie przygotowywałem się latem do tego zadania.

     Otrzymaliśmy pozwolenie od pewnego pisarza z Krakowa na publikację kilku opowiadań związanych z Edwardem Stachurą. Już 2 października poznacie kim jest ten autor, a 4 października udostępnimy pierwsze opowiadanie. Myślę też, że to nie koniec niespodzianek jakie nas czekają w przyszłym miesiącu.

     Druga część jesieni i zimy, to będzie czas intensywnych przygotowań do przyszłego roku. Czeka nas ważny jubileusz, jedna lub dwie nowe publikacje książkowe i coś o czym mam nadzieję już niedługo będziemy mogli Was poinformować, jeśli będzie sto procent pewności, że plany dojdą do pierwszego poziomu realizacji.

     Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie z nami. Pozdrawiam Was serdecznie.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.