Marek Gałązka w Giżycku w Puzzlach Smaku

     Zapraszamy na Puzzlowe granie w wykonaniu wspaniałego artysty Marka Gałązki. Nie zabraknie też piosenek Stachury.

     Marek Gałązka na swoim profilu facebookowym zaprasza osobiście:

   „No, to po roku z ostrzejszym graniem znowu w Giżycku w Puzzlach Smaku 16.11.2018 o g.20.00 (najbliższy piątek). Będzie niespodzianka. Zapraszam. Stachura, Autorsong i Pistolet w dłoni Ojca. Prawdziwie neurotyczne puzzle.”

Bilety w cenie 15 zł
Zapraszamy do rezerwacji pod nr tel. 506 019 591.

Jeśli ktoś chce zaznaczyć swoją chęć przybycia na ten koncert, to pod tym linkiem https://www.facebook.com/events/186543628946742/ znajdzie wydarzenie na Facebooku. 

     W imieniu artysty i organizatorów, serdecznie Wszystkich zapraszamy.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.