Relacja ze spotkania z Jerzym Stachurą w Opocznie

     13 października 2018 roku odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opocznie wyjątkowe spotkanie Jerzego Stachury.

     Poeta, bard, malarz, bratanek i uczeń Edwarda Stachury zaprezentował swoją twórczość. Pod tym linkiem znajdziecie artykuł podsumowujący całe spotkanie http://mbp.um.opoczno.pl/recital-i-wernisaz-jerzego-stachury/ .

     W kolejnym linku możecie obejrzeć film z najciekawszymi momentami ze spotkania z artystą https://www.youtube.com/watch?v=Z6bllQGtT6o .

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.