Prezent od duetu Czyżykiewicz-Cisło

      Mikołaj w tym roku też zostawił dla nas ciekawy prezent od Mirosława Czyżykiewicza i Witolda Cisło. Ich płytę „Pretekst Live”.

     Otrzymaliśmy aż trzy egzemplarze, które już niebawem na początku stycznia, nowego 2019 roku, będzie można wygrać w konkursie organizowanym przez nasz portal. Artystom dziękujemy za tak wspaniały prezent.

     Zdjęcie, które zamieściłem w tym artykule, zdobi jeszcze jedna, bardzo ciekawa rzecz. Bombka w całości wykonana ręcznie. Jeśli jesteście chętni zdobyć coś takiego cudnego, by ozdabiało waszą choinkę lub meble, to do kontaktu autorką. Jest nią Beata Langa.

     Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia: Niech ten piękny świąteczny czas będzie radością, spokojem i odpoczynkiem oraz nadzieją na spełnienie marzeń no i szczęśliwego całego Nowego Roku.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.