Ogłoszamy konkurs o płytę Pretekst Live

     Ogłaszamy konkurs o trzy płyty Mirosława Czyżykiewicza & Witolda Cisło "Pretekst Live", wydanej w zeszłym roku.

     Aby zakwalifikować się do losowania, wystarczy w komentarzu postu z tym artykułem ogłaszającym konkurs na Facebooku https://www.facebook.com/Stachuriada/posts/2176128939118457, wymienić tytuł przynajmniej jednej płyty Mirka Czyżykiewicza na której śpiewa piosenki Edwarda Stachury. Na odpowiedzi czekamy do 15 lutego 2019 roku do godz. 23:59. Z pośród osób, które się zakwalifikują, wylosujemy troje zwycięzców do których wyślemy płyty. Wyniki losowania zostaną podane 22 lutego 2019 roku na stronie Stachuriada.pl. Życzymy powodzenia w losowaniu.

     O płycie pisaliśmy w artykule Czyżykiewicz & Cisło - Nowa płyta niezwykłego duetu

     O najbliższych koncertach możecie przeczytać na najnowszym fanpageu Mirka Czyżykiewicza,  Mirek Czyżykiewicz Official Fanpage i na nowej oficjalnej stronie artysty http://mirekczyzykiewicz.pl/ .

     Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia w losowaniu.

Krzysztof Wiśniewski

 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.