Wyniki konkursu o płyty Czyżykiewicz & Cisło

     31 stycznia ogłosiliśmy konkurs o trzy sztuki płyty Mirosława Czyżykiewicza & Witolda Cisło zatytułowaną "Pretekst Live".

    Aby zakwalifikować się do losowania, wystarczyło w komentarzu postu z tym artykułem ogłaszającym konkurs na Facebooku https://www.facebook.com/Stachuriada/posts/2176128939118457, wymienić tytuł przynajmniej jednej płyty Mirka Czyżykiewicza na której śpiewa piosenki Edwarda Stachury. Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu gdzie do losowania zakwalifikowało się dziewięć osób. Osobami które otrzymają płyty są:

 

Krystyna Pisarska

Janusz Rupnik

Małgorzata Chmielecka.

 

Wszystkim wylosowanym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom. Nagrody dla zwycięzców zostaną wysłane pocztą.

     O płycie pisaliśmy w artykule Czyżykiewicz & Cisło - Nowa płyta niezwykłego duetu

     O najbliższych koncertach możecie przeczytać na najnowszym fanpageu Mirka Czyżykiewicza,  Mirek Czyżykiewicz Official Fanpage i na nowej oficjalnej stronie artysty http://mirekczyzykiewicz.pl/ .

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.