Nowe wydanie „Się” Edwarda Stachury

     Niebawem, bo około 20 lipca tego roku w Wydawnictwie „C&T” (Crime & Thriller) wydany zostanie zbiór opowiadań „Się” Edwarda Stachury.

    Wydawnictwo wydało do tej pory następujące książki tego poety: „Opowiadania”, „Wiersze pozostałe”, „Wiersze”, „Siekierezada albo zima leśnych ludzi”, „Fabula rasa” i „Cała jaskrawość”. W „Opowiadaniach” wydane zostały tylko dwa zbiory „Jeden dzień” i „Falując na wietrze”. Zabrakło tam zbioru opowiadań „Się”, dlatego z okazji 40 rocznicy śmierci Edwarda Stachury pan Paweł Marszałek postanowił wydać siódmy tom serii, który tak jak poprzednie, będzie miał sztywną oprawę. Okładka (zdjęcie na górze) też idealnie wpasowuje się w całą serię. Książka będzie dostępna we wszystkich dobrych sklepach w cenie 24 zł. Zachęcamy jednak do kupowania nie tylko „Się”, ale też pozostałych tomów.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.