Nagroda im. Kazimierza Wyki dla Janusza Drzewuckiego

     Już dzisiaj Janusz Drzewucki otrzyma Nagrodę im. Kazimierza Wyki za wybitne osiągnięcia w dziadzinie krytyki literackiej przyznawaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego i Prezydenta Miasta Krakowa.

     Serdecznie Gratulujemy! Jako wielbiciele Edwarda Stachury cenimy sobie szczególnie jedno z wydawnictw pana Janusza, a mianowicie „Edward Stachura. Wiersze wybrane” (autor wyboru i wstępu; Muza, 1996).

Serdecznie zapraszamy na wręczenie nagrody.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Miesięcznika Twórczość.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.