„Samotnia biała” - nowa książka Barbary Rejek

     Na sam koniec 2020 roku Barbara Rejek obdarowała nas swoją najnowszą książką poetycką, która jest lirycznym dialogiem z Edwardem Stachurą, gdyż wiersze zrodziły się z inspiracji twórczości tego poety.

     „Samotnia biała” 32 stronicowa książka wzbogacona o grafikę autorstwa Patrycji Drążek, która jest osobistym spojrzeniem poetki na ten trudny rok. Można w całości przeczytać ją na naszym portalu klikając w tytuł „Samotnia biała” . Jest też możliwość obejrzenia wersji wideo „Samotnia biała” z muzyką Kevina MacLeod’a „Wisdom in the Sun”. Tomik jest do zdobycia w PDF-e, wystarczy napisać do Barbary Rejek na jej profilu na Facebooku https://www.facebook.com/barbara.rejek.10. Serdecznie polecamy ten tomik na zimowe wieczory życząc przyjemnej lektury.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.