IV Niebieska Tancbuda już za trzy tygodnie

     Przygotowania do festiwalu idą pełną parą. Budujemy własną niebieską scenę, a dzisiaj prezentujemy wam tegoroczny plakat z programem. Będziemy wdzięczni za jego rozpowszechnianie w sieci.

    Koło Gospodyń Wiejskich Konarzanka z którym współpracujemy od trzech lat, złożyło wniosek o dofinansowanie ze środków programu Działaj Lokalnie z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Porozumieniu Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego oraz ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „Działaj Lokalnie z POPSem”. Dokładnie 8 czerwca otrzymali dotację w wysokości 5900,00 zł, z wkładem własnym finansowym w kwocie 3750,00 zł. Na obie kwoty składają się następujące wydatki: występy artystów, materiały na warsztaty, akustyk, wynajęcie nagłośnienia, graficzne przygotowanie materiałów promocyjnych, jedzenie dla artystów i organizatorów, druk plakatów i identyfikatorów. Dziękujemy serdecznie za to partnerskie wsparcie i współorganizację IV Niebieskiej Tancbudy - Stachuriady. 

     To czego nie uwzględniał w dofinansowaniu program „Działaj Lokalnie” udało nam się zebrać przy współpracy z portalem zrzutka.pl i w tym miejscu pragniemy podziękować zarówno jednym i drugim darczyńcom za wsparcie naszego festiwalu.

      Jeszcze raz zamieszczam informację jak dojechać do tego miejsca? Jadąc od Warszawy przez Sochaczew drogą nr 705 trzeba dojechać do wsi Konary. W niej trzeba dojechać do sklepu Konarski, przy którym trzeba skręcić i dojechać do ostatniego domu znajdującego się przy drodze. Niestety nie można tu dotrzeć transportem publicznym, a jedynie samochodem. Osobom, które nie mają samochodu, zapewniamy transport  z dworca PKP w Sochaczewie. Zapewniamy miejsce parkingowe i namiotowe. Jedzenie zapewniamy tylko artystom i organizatorom. Tutejszy sklep Konarski czynny jest w sobotę do godziny 20.00. Mimo utrudnień z dojazdem, serdecznie zapraszamy. Oto link do mapy Google . 

      Jeszcze sporo pracy przed nami, więc trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia niebawem.

Krzysztof Wiśniewski

#dzialajlokalnie #ngosochaczew #mazowszesercepolski 
#sochaczew #RadioSochaczew #tusochaczew #mediasochaczew 
#zip #esochaczew #wywiad #rozwój #atut #stachuriada 
#NiebieskaTancbuda #ZimowaStachuriada #EdwardStachura 
#KrainaŁagodności #PoezjaŚpiewana #PiosenkaPoetycka 
#radiobunt #teresin #brochow #mlodzieszyn #zelazowawola 
#ilow #rybno #nowosci #muzyka #literaturapolska #książka 
#literatura #literaturaPiękna #malarstwo #twórczość #warsztaty 
#Ukraina #taniec #śpiew #wolontariat #koncert #wiersze 
#poezja #gitara #festiwal #ognisko #spotkanie #nadbzura 
#spolecznosc #inicjawywa #lokalnie #efektydzialajlokalnie 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.