Stachuriada zawieszona przez Facebooka

     Drodzy czytelnicy strony Stachuriada.pl. Śpieszymy donieść, iż z niewiadomych dla nas przyczyn strona nasza na Facebooku została zablokowana od 6 maja 2024 r.

     Niestety też wraz ze stroną, zablokowane zostało moje konto osobiste na Facebooku, oraz Messenger. Instagram też ma narzucone jakieś ograniczenie i trudno jest tam cokolwiek publikować. Próbowałem rozwiązać ten problem, ale niestety blokowaniem zajmują się boty i z tych informacji które udało mi się uzyskać stwierdzam, że są to rzeczy już raczej nie do odzyskania. Blokada została nałożona na miesiąc, więc 6 lub 7 czerwca zobaczymy co się stanie.

    Na szczęście mamy tę stronę i liczymy na to że w najbliższej przyszłości uda nam się dodać do niej newsletter i autoresponder do którego będziemy was zapraszać, abyście mogli na bieżąco otrzymywać informacje o publikowanych nowościach. Będziemy też oczywiście liczyć na was, że wesprzecie nas w rozsyłaniu informacji o ważnych wydarzeniach. Nie zmieniamy naszych planów i planowana przez nas VI Niebieska Tancbuda odbędzie się, tak jak to planowaliśmy 18 sierpnia 2024 roku. Wydarzenie z nią związane przygotuje Centrum Promocji Kultury Praga-Południe w którym odbędzie się festiwal. Zrzutka na jej cel działa i znajdziecie ją pod tym linkiem Zbiórka na organizację VI Niebieskiej Tancbu... | zrzutka.pl. Dziękujemy za każde wsparcie.

    Przy okazji informuję osoby, które chciałyby się ze mną skontaktować w najbliższym czasie, że będę niedostępny pod telefonem od 11 do 18 maja, gdyż będę w tym czasie poza Polską. Mam ogromną potrzebę odpocząć po tym wszystkim, co ostatnio się wydarzyło. Naładować baterie do kolejnych działań. Będzie można do mnie pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Dziękuję za każde słowo wsparcia i za to że jesteście.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.