Nowa strona Stachuriady na Facebooku

Stachuriada

     Dzisiaj, czyli dokładnie 8 czerwca 2024 roku, uruchomiona została przez nas nowa strona Stachuriady na Facebooku, pod nazwą Stachuriada.pl .

Mimo naszych wielkich starań i odwołań, pierwotna wersja strony nie została przywrócona. Zmuszeni byliśmy utworzyć zupełnie nową. Zapraszamy więc do jej polubienia i będziemy wdzięczni za udostępnianie linku na swoich profilach i rozsyłanie po znajomych, którzy według was też cenią sobie twórczość Edwarda Stachury i nasze działania.

Przy okazji też zmuszony byłem utworzyć swój nowy profil osobisty pod nazwą Krzysztof Wisniewski do którego polubienia też serdecznie zapraszam.

Na sam koniec, jako dodatek praktyczny, utworzyliśmy redakcyjnego maila do ogólnych spraw związanych ze stroną na której możecie pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Oczywiście Niebieska Tancbuda odbędzie się bez zmian o czym na bieżąco będziemy Was informować. Dziękuję że jesteście z nami, oraz za okazywane wsparcie.

Pozdrawiamy serdecznie

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.